Taková „normální“ velikonoční neděle…

p1010242Letošní „jarní“ počasí si s námi opravdu nepěkně zahrává a už jsme těch kotrmelců zažili v posledních dnech opravdu hodně, ale v neděli 31.3. nás doběhlo úplně. Při pohledu z okna našeho domu jsem si myslela, že se na cvičáku budeme brodit závějemi sněhu. Na cvičák jsme šly s Radanou raději pěšky, abychom náhodou neuvízly někde v závějích a o to větší bylo naše překvapení, když jsme sešly kopec z Lesné do Obřan a tam byl na zemi jen takový mokrý poprašek sněhu… No prostě na zbláznění…  Nicméně děkujeme všem, kteří přišli tuto neděli cvičit, že to zvládli i za bojových podmínek na louce před cvičákem. Na plac se totiž opravdu nedalo šlápnout. Už tak zdecimovaná tráva po loňském suchém létě, dostává opravdu zabrat. Tak děkujeme za pochopení, když se jí snažíme co nejvíc šetřit…
P.S. Při večerním venčení v Čertově rokli mě opravdu pobavila lidová tvořivost a smysl pro humor, když na jedné zídce bylo nádherné velikonoční vajíčko ze sněhu! Exciting. Škoda, že jsem sebou neměla foťák.
Tak jaru zdar a sněhu zmar!
Děkujeme Andreji Heřmanové za foto z neděle.

[slideshow id=28]