Na všechny lekce se musíte přihlásit pomocí rezervačního systému.

Než se přihlásíte, přečtěte si prosím následující pravidla:

Do přihlášky v případě školky pro štěňata jméno psa, plemeno a jeho věk v měsících, vaše tel.č (celé uvidíme jen my, coby správci). Uvedení tel. čísla je důležité, abychom vás mohly informovat o případných změnách, nebo o zrušení lekce.
V přihláškách do kurzů poslušnosti nám stačí jméno psa, plemeno a vaše tel. č.

Z rezervace se můžete odhlásit pomocí SMS na tel. 603788787
(prosím nevolejte!!)
Chápeme, že se může nečekaně stát, že nemůžete přijít a odhlásíte se na poslední chvíli, ale buďte prosím ohleduplní k nám i ostatním zájemcům o naše lekce  a informujte nás o tom že nedorazíte co možná nejdříve. DĚKUJEME!!!
Pokud jste přihlášení v růžovém poli, znamená to, že jste náhradníci na uvedenou lekci. V den na který jste se hlásili,  se podívejte, jestli jste se nedostali do  „akceptovaných přihlášek“ . Může se stát, že navýšíme počet akceptovaných na lekci štěňat, protože bude málo přihlášených na lekce poslušnosti psa. Nebo se někdo odhlásí a posunete se na jeho místo. Pokud se tak stane na poslední chvíli, pošleme vám SMS.

V případě deště kurzy rušíme , nebo nahradíme v jiné dny.
V létě to platí i pro tropické teploty!

Přihlašovací systém zde:
Lekce vypisujeme na týden dopředu.

ŠKOLKA PRO ŠTĚŇATA
KURZ POSLUŠNOSTI