Kontakt

Martina Vaškebová
agility.brno@seznam.cz
mobil: +420 603 788 787
IČO: 67602711

Cvičiště

Cvičiště se nachází v Brně na Cacovickém ostrově v městské části Brno-Maloměřice a Obřany.

Jak k nám

Autem

Příjezd pro automobily je ulicí Cacovickou,  přes  mostek  nad říčním náhonem a přijedete k plotu z vlnitého plechu (ten patří k objektům bývalého průmyslového areálu) a podél tohoto plotu nejlépe zaparkujte své auto a na cvičiště dojděte cca 50 metrů pěšky. Přímo před cvičištěm je rozšířená vozovka, kde je také možnost zaparkovat auto, ale tu využívají  (především od jara do podzimu) návštěvníci   ragbyového hřiště a tenisových kurtů.

V žádném případě neparkujte na travnaté ploše před cvičištěm, nebo na chodníku. Městská policie zajíždí na Cacovický Ostrov ráda a pravidelně a za nesprávné parkování rozdává pokuty.

Pěšky

Pro pěší jsou možné 3 trasy

  1. od Tomkova náměstí ulicí Cacovickou
  2. od zastávky tramvaje č. 4 Maloměřický most procházkou podél levého břehu řeky a přejít nový most přes řeku u ragbyového hřiště, nebo lávku za ulicí Olší
  3. od zastávky tramvaje č. 4 a autobusu č. 75 Čtvery Hony (zast. je na znamení), pokud pojedete od města, tak přejdete silnici a projdete parkem (bývalý hřbitov) a kolem zahrádek až k lávce přes řeku a to už cvičiště uvidíte před sebou. (tato trasa je asi nejkratší od MHD)

Také upozorňujeme na vyhlášku města Brna, podle které musí být psi buď opatřeni náhubkem, nebo musí být na vodítku. Volný pohyb psů bez náhubku je opět trestaný pokutou. Před naším cvičištěm se nachází dětské hřiště, takže o to více toto pravidlo prosím dodržujte!