Ostrov na Šelepce – oldies party 17.11.2012

dsc_0296Bylo to úžasné, děkujeme všem za účast a nezbývá než doufat, že jste se všichni bavili stejně dobře, jako my! ( protože my jsme se bavili královsky!!!! Victory ) A chci moc a moc  poděkovat všem těm, co si dali tu práci, a oblékli se ve stylu: „oldies“, ať už si pod tímto pojmem představili jakoukoliv dobu nebo kostým.What – byli jste prostě skvělí!!!!
Slosování vstupenek proběhlo hlavně díky našim stálým a štědrým sponzorům, kteří dodávali krásné ceny i na naše Kynologické plesy. Takže znovu a rádi,  moc a moc  děkujeme manželům Homolovým, kteří pro vítěze našich akcí dodávají skvělá moravská vína !!!Dále děkujeme Ivě Momirovové (tetě Momo) za elektrospotřebiče dodané do tomboly a také naší paní veterinární doktorce Dáši Vrškové – ordinaci Xenopus, za její příspěvek dentální hygieny pro naše čtyřnožce! Exciting Novou sponzorkou pro tuto akci byla firma Jitky Finsterlové – „Stylové lahůdky„. (pro zasvěcené: sestra Hanky Skolkové! Big Smile), která pro tuto párty připravila nádherné obložené mísy a pro vítězku „nejvyšších podpadků i úžasně vykrajovaný meloun ve tvaru růže – viz foto! A také majitel Klubu Šelepka pan Raid Kahwaji , nám   věnoval do tomboly 5  poukázek v hodnotě 250,- Kč na konzumaci v jeho nové restauraci Veselá Vačice i v klubu Šelepka (bylo to od něho opravdu moc milé, ale díky patří hlavně Vlaďce Homolové, která všechny podrobnosti ohledně této akce s panem Kahwaji domlouvala Victory)    – děkujeme moc! Big Smile
Bylo to jiné, než ples – vím to!! Ale uznejte, že i ples měl něco do sebe! Big Smile Ale myslím že je naprosto jasné, která akce bude mít příští rok svou další reprízu!!Exciting

Za krásné foto z akce děkuji – jak jinak!!!! Victory! – Svaťce Liškové!!!

[slideshow id=27]