Podzimní Robinsonáda 2023-závody agility, propozice

Psí škola „Na Ostrově Brno“ uspořádá závody agility nazvané
„Podzimní  Robinsonáda 2023“

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je DSC_8047-1024x683.jpg.

Rozhodčí: paní Lenka Pánková, hospitantka Kristýna Nováková.
Časomíra: Ivan Golka
Zpracování výsledků: Agigames.cz

Upozorňujeme na opravdu velmi složitou dopravní situaci při příjezdu ke cvičišti i při příjezdu do Brna snad ze všech možných směrů! 😒
Prosím, zadejte si do svých navigací adresu Brno, Cacovice 970/4 a měla by vás navést až před cvičiště.
Počítejte s časovou rezervou!!!!

Datum:          v sobotu 9.9.2023
Prezence:     od 8:15 do 8:45 hod.
Začátek:        9:00
Přihlašování přes KAČR info

Kdecvičiště Psí školy „Na Ostrově“ Brno

Program:  běh Jumping, Zkoušky A1,A2,A3, běh Agility

Startovat se bude ve všech velikostních kategoriích, vyhlašování otevřených běhů bude společné pro kat. XS a S, ML a L.

Startovné:
* člen  KAČR a zahraniční týmy: 400,- Kč první pes (350,- Kč druhý pes a každý další),
* domácí týmy ze Psí školy „Na Ostrově“ : 300,- Kč první pes, (200,- Kč druhý pes a každý další)
* nečlen KAČR: startovné se navyšuje o 80,- Kč za každého psa!

Startovné zasílejte na č.ú. 2101161152/2010
Variabilní symbol: 09092023
(v případě platby za více psů je vypište do poznámky)

Zahraniční účastníci mohou platit v hotovosti na místě v českých korunách!.

Uhrazením startovného a účastí na závodech závodníci vyjadřují souhlas se zveřejněním výsledků v systému Agigames.cz (www.agigames.cz)
V případě nesouhlasu napište email, ve kterém bude: Jméno,Příjmení a číslo výkonnostního průkazu a text: „nechci být zobrazován v systému AGIGAMES.cz“ na adresu blacklist@agigames.cz, nebo se nahlaste při prezenci.

Uzávěrka: 31.8.2023, nebo do naplnění startovní listiny. Počet startujících je  omezen na 80!
Podmínky účasti:  výkonnostní průkaz psa, dodržování řádu a stanov KAČRu.
Občerstvení zajištěno!

A moc se na vás těšíme!!!

Informace:  e-mail: agility.Brno@seznam.cz, tel.: 603788787