Letní Robinsonáda 2023

Psí škola „Na Ostrově Brno“ opět pořádá závody agility nazvané
„Letní Robinsonáda 2023“ 🙂

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je DSC_0349-300x200.jpg.

Datum:          v sobotu 27.5.2023
Prezence:     od 8:00 do 8:30 hod.
Rozhodčí:    Adéla Havlíčková
Kde:               cvičiště Psí školy „Na Ostrově“ Brno

Přihlašování přes KAČRinfo PLNO!!!!! Díky za váš zájem, ale další přihlášky už nepřijímáme!
Časomíra: Ivan Golka
Zpracování výsledků: Agigames.cz

Sponzoři cen pro vítěze jednotlivých běhů budou společnosti
Calibra, Canvit a Chovatelské potřeby Rak Brno (ve stánku společnosti Rak budete moci nakoupit v průběhu závodu.)

Program: jumping 1, jumping 2, běh agility a  finále – běh agility
Výška překážek na tratích bude pro všechny kategorie XS, S, M,ML, L.

Z každého běhu a z každé velikostní kategorie postupují do finálového běhu 4 nejlepší týmy ze součtu běhů kat. XS+ S, 3 týmy z kat. M, 7 týmů ze součtu běhu kat. I+L .
Pokud se některý tým kvalifikuje vícekrát, startovní listina finálového běhu bude doplněna o další týmy v pořadí.
Jednotlivé kvalifikační běhy budou mít svoje samostatné vyhlášení výsledků a věcné ceny, ale pozor kategorie XS bude v součtu s kat. S a kategorie ML v součtu s kat. L.
Vítězové finálových běhů v kat. XS+S, M a ML+L budou odměněni finanční hotovostí.
1. místo – 1.500,- Kč, 2.místo 1.100.- Kč, 3.místo 800,- Kč.

Startovné:
* člen  KAČR a zahraniční týmy: 450,- Kč jeden pes (400,– Kč druhý pes a další),
* domácí týmy z Psí školy „Na Ostrově“ : 350,- Kč, druhého a druhý a dalšího psa za 300,- Kč
* nečlen KAČR: startovné se navyšuje o 80,- Kč za každého psa!

Startovné zasílejte na č.ú. 2101161152/2010
Variabilní symbol: 27052023  Do poznámky jméno psovoda a psa/psů

Platba pro zahraniční účastníky: (platba na místě nebude možná!)

IBAN: CZ0420100000002101161152 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Odesláním startovného a účastí na závodech závodníci vyjadřují souhlas se zveřejněním výsledků v systému Agigames.cz (www.agigames.cz)
V případě nesouhlasu napište email, ve kterém bude Jméno,Příjmení a číslo výkonnostního průkazu a Text: nechci být zobrazován v systému AGIGAMES.cz na adresu blacklist@agigames.cz, nebo se nahlaste při prezenci.

Uzávěrka: 15.5.2023, nebo do naplnění startovní listiny. Počet startujících je  omezen na 80 týmů.
Do startovní listiny budou zařazeny pouze týmy s uhrazeným startovným.

Podmínky účasti:  výkonnostní průkaz psa, dodržování řádu a stanov KAČR.
Občerstvení zajištěno!

Těšíme se na vás! 🙂