Úspěchy kurzistů z lekcí „přípravy psa na výstavu“!!!!

rocky1O víkendu 22.-23.2.2014 proběhla na Brněnském výstavišti výstava psů „Duocacib Brno 2014.“
Po intenzivním tréninku s Hankou Frimmelovou se pro většinu z absolventů kurzů „přípravy psa na výstavu“ dostavily velmi příjemné výsledky!! Osobně  obdivuji všechny absolventy tohoto přípravného kurzu, protože klimatické podmínky pro přípravu nebyly v minulých dnech vždy příznivé … What)
Poctivě přiznávám, že se v titulech na výstávách moc neorinetuji, ale to málo vím, že pokud rozhodčí ohodnotí psa známkou V1, tak je to velmi dobré!!! Big Smile Všechny tituly za tímto ohodnocením jsou víc než dobré – jsou totiž výborné!!!! CAJC,CAC,BOB atd..- to vše je prostě paráda! Victory Z vlastní zkušenosti „handlera“ vím, že můžete mít sebekrásnějšího psa, ale pokud tu jeho krásu jako psovod nepředvedete tak, jak si to přeje rozhodčí, nemáte šanci na nejvyšší známku… Proto moc děkuji Hance za to, že je ochotná předávat své zkušenosti a znalosti o tom, jak to ve výstavních kruzích funguje dalším kynologům!
Poctivá příprava se tentokrát určitě vyplatila těmto týmům:
Věrka Kadlecová a briard černý: Boreas de Vent Bella´s Liberi (Boris), jejich ohodnocení:  sobota -výborný1, CAC, CACIB ,neděle – V2, res.CAC
(mimochodem Borisek loni zvládl i zkoušku z výkonu ZPU1, takže je nejen krásný, ale i chytrý!!!)
boris5
Michaela Poslušná a  krátkosrstá kolie GURU Leneli  – sobota velmi nadějný 3
– neděle velmi nadějný 1
Benešovská Jitka a střední knírač pepř a sůl: FRANK A Finta F Morava (handler pan Beneš) -sobota velmi nadějný 1