Zkoušky Hoopers 26.4.2024

Tak zase jedna z „domácích“ akcí organizovaná pro Ostrovany.
Na programu byly zkoušky podle nových pravidel v soutěžním řádu Klubu Hoopers CZ, které se musela perfektně naučit nejen naše adeptka na rozhodčí v podobě hospitantky Dorky Anderlové, ale i naše Hanka Frimmelová v roli oficiální rozhodčí, která byla Dorce při této akci mentorkou.
Obě ženy se na tuto akci poctivě připravovaly minimálně 14 dní předem a musím sebekriticky říct, že největší chaos jsem do průběhu samotné akce vznášela já osobně, protože jsem tu jejich přípravu neabsolvovala tak perfektně, jako ony! A tímto se jim ještě jednou omlouvám a slibuji, že už se to nestane. 🙂
Nicméně vše proběhlo tak jak mělo, úspěšní se radovali ze splněných zkoušek, méně úspěšní si ze svých chyb snad vzali ponaučení pro příště a my se budeme moct těšit na další akci pod taktovkou Hanky anebo třeba taky Dorky ? 🙂
Děkujeme moc Svaťce Liškové tentokrát nejen za fotoreportáž, ale i za krásné upomínkové hoopers přívěsky pro všechny přihlášené, které sama tvořila!!! A velké poděkování i Lucce Kovářové za zpracování výsledků.