Spanilá jízda našich juniorek….

Skvělou formu si naše juniorky podržely i na závěr sezóny do bojů o titul Mistra České republiky v kat. dětí a juniorů!!!

Začnu tou „nejproduktivnější“ Luckou Frimmelovou, protože závodila se třemi psy ve třech kategoriích  a může se pyšnit nejvíce tituly! 🙂
S fenkou malého špice Zumi (10,5 let!!!) získala titul Mistra ČR ve družstvu „Czech Jack Team“ spolu se Sárou Benešovou, Libuší  Kantorovou a  Lucií Vaníkovou.  Se stejnou malou bojovnicí i titul druhého vicemistra v kat. small jednotlivci/děti. Se svým mladým pejskem Tazíkem (střední pudl) dosáhli na titul 1.vicemistra v kat. medium jednotlivci/děti. A s border collií Cherry, se kterou Lucka závodí s laskavým svolením její majitelky, získala spolu se svou sestrou Alenou a Áťou Zdrubeckou a Lucií Miláčkovou titul 2.vicemistra v kat. družstev-large pod zcela juniorským názvem „Netušim tyjo“ 🙂   Se Šerdou Lucka také vyhrála úvodní agilitní hru. 🙂 Radost to všechno psát a rozhodně to není konec! 🙂

Naše „nejstarší“  juniorka Alena Frimmelová ( pro kterou to bylo letos poslední juniorské mistrovství, protože už se „přehoupla“ do hranice dospěláků) , se rozloučila také více než důstojně. Se svou pudličkou Angie vybojovaly titul 2. vicemistr v kat. small. V tomto družstvu pod názvem Es(k)a byla i naše další závodnice Terezka Vaverková a také Lucka Džuvarovská a Radka Podmolová.
S  Dantem (belgický ovčák lakenois a loňský vítěz MRJ ČR!)  Alenka tentokrát dosáhla spolu se svou sestrou Luckou  na titul 2.vicemistra v kat. large. – družstvo „Netušim tyjo“

Tereza Vaverková se svou jack russel terrierkou  Bony měla letos velké zdravotní trápení.  Ale Terezka se svou mámou udělaly vše pro to, aby se Bony vrátila zpět do formy. Terezka před mistrákem  moc chtěla, aby se jim podařily hlavně běhy družstev, protože věděla, že ten dlouhý deficit v tréninku bude znát. A ono se to povedlo! :-). Družstvo Es(k)a a titul 2. vicemistr!

No a nakonec náš benjaminek Terezka Chládková a její ďábelská australská ovčanda Míšel. 12-ti leté děvče, které kočíruje nekočírovatelné…  🙂 Ale Terezka je obrovský bojovník a tak byla za svou námahu odměněna! Zvítězila v běhu jumping a do finále tak šla z prvního místa… Kdo nezažil ten tlak, nepochopí… 🙂 Ve finále už Terka Míšel do vítězného konce neuřídila, ale myslím, že to vůbec nevadí… Hlavní je, že spolu zažily ten pocit, že to může jít… 🙂

Poslední člen našeho juniorského týmu Klárka Čoupková a její pudl střední Misterio sice nesbíral vavříny, ale zkušenosti určitě! Držíme pěsti do dalších let.

Gratuluji ještě jednou všem holkám za jejich výsledky a doufám, že si to užily!!!