Zkoušky ZOP a ZPU1 – 4.5.2014 – reportáž…

dsc_0382Je nedělní ráno a my jsme jako vždy, když se mají  na „Ostrově“ uskutečnit zkoušky ovladatelnosti a upotřebitelnosti psa , tak trochu napnuté…What I přes pečlivou přípravu máme trochu  obavy o „formu“ všech účastníků, obavy z nepříznivého počasí  a nepředvítalných komplikací… Big Smile
Takže tentokrát jsem se nemuseli bát ani bodu a) ani bodu b), protože všichni účastníci zkoušku splnili a počasí (i když větrné) k nám bylo velmi milostivé!!! Bohužel přišla na řadu ta  třetí položka v podobě nemocného Sepíka (úžasný německý pinč) majitelky Ivety Trávníkové, který onemocněl psincovým kašlem a tudíž se zkoušky nemohl zúčastnit, i když na ni měl dobře natrénováno..Unhappy
No prostě nemůžeme mít všechno…
Jinak vše probíhalo podle časového harmonogramu. Když jsem ho posílala panu rozhodčímu předem, tak ho prý ukazoval dceři a smál se… Ale když přijížděl na cvičák později, než jsem mu naplánovala, tak byl přeci jen malinko nesvůj.. Grimace  (od půl deváté do devíti měl naplánované přátelské posezení u kávy a bábovky a probrání všech novinek, které se udály od loňského roku! Exciting). A když jsem mu v poledne připomněla, že na kostele odbíjí 12 hodin a my máme po zkouškách, všechny dokumenty jsou vyřízené a je čas oběda,  tak už říkal něco o dokonalosti! Big Smile
S výkony týmů byl spokojený, i když se některým nepovedlo vše tak, jak by si představovali. Ale důležité jsou výsledky a zkouškou prošli všichni.
Ještě jednou všem gratulujeme, děkujeme Svaťce Liškové a Hance Frimmelové za fotky a výborné bábovky,Katce Hvězdové za „Mňam“ karbenátky a zákusky a všem účastníkům za to, že to byla zase krásná a pohodová akce.

Vaše „učitelky“ Martina a Radana

Výsledky:
Zkouška ZPU1
Alena Frimmelová a Angelica Silver-Choco Michelle (stříbrný malý pudl) – známka VD – 138 bodů
Petra Vaňková a HI Meggy Darley Arabian (border collie) – známka VD – 132 bodů
Kateřina Hvězdová a Ardo (mix anglický setr), známka D – 128 bodů

Zkouška ZOP
Bára Molinová a Faya of Bohemia Balada (krátkosrstá collie) – známka V a skvělých 100 bodů!!!
Zuzana Ožanová a Airy Fiery Rock (border collie) – známka V a 96 bodů
Pavel Říha a Indiana Jones Emily Bohemia (australský ovčák) – známka V a 96 bodů
Dana Přikrylová a Crharine Ultarine Callistopeia (belkgický ovčák tervueren) – známka V a 95 bodů
Vlaďka Brhlíková a Buddy Glass Bead (bígl) – známka V a 90 bodů
Jiří Roučka a Gia (labrador) – známka D a 75 bodů
Regina Jiránková a Asta (německý ovčák) – známka D a 74 bodů
Radovan Vojtáš a Aboni Maria Ridge, (rhodézský ridgeback) – známka D a 72 bodů

Fotogalerie – Svaťka Lišková, Hanka Frimmelová
M.
[slideshow id=38]