STOP stav!!!

Minimálně do října letošního roku nebudeme přijímat žádné nové zájemce o kurzy poslušnosti ! Pokud se někdo přihlásí do našeho rezervačního systému a my ho nebudeme mít na seznamu předplacených klientů, tak ho z rezervace vymažeme a na výcvikovou lekci nepřijmeme!!
To zatím neplatí pro socializační školku pro štěňata.
Ale i v přihlašování do školky prosíme o vaši ohleduplnost!: pokud se lekce, na kterou jste se přihlásili několik dní (a někdy i týdnů) dopředu nemůžete zúčastnit, nahlaste nám to formou sms na č. 603788787!
A opravdu moc prosíme: pokud se nestane neočekávaná událost, tak se z lekcí omlouvejte dřív, než 1 hodinu před jejím začátkem !!! Někdy máme vyloženě zástup zájemců, kteří čekají na vaše místo!!!!

Letos je opravdu enormní zájem o naše kurzy a je to pro nás určitě vyznamenání , ale prostě není v našich silách a časových možnostech vyhovět všem zájemcům.
Proto se zkuste obrátit na jiná kynologická cvičiště nebo školy, které nabízejí stejné (nebo podobné) služby, jako my: např.:
K9-psí škola, Radovan Liška, Soňa Šabacká a další…

Opravdu si moc vážíme vaší důvěry k nám, ale naše kapacity jsou omezené! Děkujeme moc za pochopení.
M.V.