Blýštivá oldies párty na Šelepce 2014

Už potřetí se sešli Ostrovani, přátelé Psí školy Na Ostrově a  přátelé přátel a Ostrovanů  na Oldies párty, kterou jsme pro ně opět díky Vlaďce Homolové zajistili v Klubu Šelepka (Vladi, opravdu moc děkujeme za domluvu všeho potřebného!!! Girl)…
Téma večera bylo předem dané: Vše co se blýská a leskne, to vám sekne!  A tohoto motta se držela většina účastníků taneční párty – blýskali se, třpytili se, leskli se a dokonce i svítili! Victory Každý si s večerním outfitem poradil jinak: někdo navštívil půjčovnu kostýmů, někdo brouzdal pár týdnů po „sekáčích“, někdo vzal útokem obchod Kik, ve kterém bylo právě v prodeji pár hezkých blýskavých kloboučků a triček Big Smile , někdo probral tmavé kouty skříní a někdo si „ohoz“ vyrobil doma sám! Exciting
A někdy jsme se nestačili divit kreativitě některých účastníků! Ha Ha
Díky sponzorům jsme mohli každému z účastníků předat nějaký dáreček, díky sponzorům jsme mohli ocenit i ty nejnápaditější kostýmy a díky sponzorům jsme mohli nakonec slosovat i vstupenky!
Děkujeme naši zlatí sponzoři!!!! Big Smile: manželé Liškovi a společnost Brněnka a.s. – spousta cen a ještě k tomu výborné koláčky na každém stolu,manželé Homolovi – spousta lahví dobrého vína a k tomu pár z nich v originálních lahvích s logem Psí školy, klub Filia – poukázky na vstup do Solné jeskyně, pan Martin Svátek a firma Jasyko manželů Jakubcových a klub Šelepka!!! Big Smile

Play list DJ Jirky Valeše určovali hlavně hosté a on jejich přání bez problémů plnil, takže i jemu moc děkujeme!
Doufám, že se všichni dobře bavili a budou na tento večírek vzpomínat jen v dobrém!!
A moje poděkování samozřejmě patří mé pravé i levé ruce:  Radaně a Dudynovi – !Victory

Fotogalerie Svaťky Liškové.