X. Ples Kynologů…

dsc_0353Takže první opravdový příspěvek na těchto nových stránkách bude zároveň tím, co ukončuje jednu éru Psí školy „Na Ostrově“ – Desátý ročník Plesu Kynologů, který jsme organizovali, byl zároveň tím posledním… Snad se všem hostům líbil, doufám, že nikdo nebyl zklamaný.. Taneční příspěvky v podání Silvie Hrubé, Standy Mazala, stepařek Petry a Veroniky Pašových a dogdancerky Vandy Gregorová byly prostě dokonalé…. Tombola byla díky štědrým sponzorům opravdu hodně bohatá (hlavní cena od společnosti Valmont v hodnotě cca 30.000, – Kč  byla prostě jedinečná)… Vše klapalo tak jak má…, takže  bohužel nemohu alibisticky říct, že  se celý  organizační tým  rozhodl, že tento ročník  bude ten poslední.. . Už loni jsem tuto zprávu  avizovala a to rozhodnutí je opravdu z 90% hlavně moje… I když už jsme spoustu organizačních věcí zvládali naprosto bravurně a dá se říct, že automaticky, spolupráce s hotelem Avanti byla pro mě perfektní, to stejné platí i pro hudebníky Benny-Q, přesto to pro nás všechny   byl velký nápor a hlavně : v nejlepším se má  přestat!!!!

Ale pokud by někdo chtěl v této skvělé tradici pokračovat dál a zorganizovat třeba dalších 10 ročníků , tak mu rádi předáme naše zkušenosti, rady a asi i malinko  pomůžeme! :o)

Bylo to s vámi těch 10 let moc  pěkné, děkuji všem za přízeň,  děkuji všem těm, kteří se  dobře se bavili, povzbudili nás a  kteří nás sponzorsky podporovali….  Vždy mě do organizace dalších ročníků nejvíce povzbudila a přesvědčila slova chvály, která naši hosté pronášeli na odchodu z plesu… I tentokrát jich bylo spousta a bylo to velmi pozitivní!

Mějte se všichni krásně a zdravě, a třeba se všichni potkáme na dalším ročníku, nebo nějaké jiné akci, kterou se rozhodneme uspořádat náhradou za ples… :o)

Martina

Foto z dílny Svaťky Liškové najdete zde. – moc děkuji za tvoji ochotu!!!

[slideshow id=1]